Multiflex 200 Tbl

Kód:
32100t
Prodej ukončen 
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Multiflex 200 Tbl Je doporučován všem aktivním psům a jako prevence o zdravé a plně funkční klouby.

POPIS PRODUKTU

Přípravek vhodný pro psy s vysokou fyzickou zátěží. Udržuje zdravé a plně funkční klouby v průběhu aktivního života psa. Působí protizánětlivě a přispívá k bezbolestnému a více mobilnímu životu.

SLOŽENÍ

Glukosamin 2Kcl, MSM, Zelená mušle, Kondroitin, L-Arginin, C-Vitamin, Mangan

Glukosamin: hraje významnou roli v metabolismu chrupavky, stimuluje regeneraci kloubních tkání a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj již vzniklých degenerativních změn.

MSM: Látka MSM je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach. Potlačuje záněty, bolesti a regeneruje svaly. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

Zelená mušle: Zelená mušle podporuje správné fungování kloubů a je velmi důležitým stavebním kamenem kloubní chrupavky. Jedinečností těchto slávek je, že se užívají také proti bolesti a mají protizánětlivé účinky.

Kondroitin: Kondroitin chrání stávající chrupavky před poškozením, pomáhá také k regeneraci tkáně chrupavky. Zvýšením hladiny kondroitinu ve stravě zvyšuje tvorbu nové chrupavky.

L-Arginin: L-arginin je základní aminokyselina. L-Arginin zlepšuje krevní oběh, který poskytuje lepší "mazání" kloubů a vazů.

C-Vitamin: Náš vitamin C je šetrný k žaludku. Vitamin C má řadu funkcí včetně správné funkce imunitního systému a podporuje tvorbu kolagenu chrupavky.

DÁVKOVÁNÍ

Kočka/malý pes do 10 kg - 1 tableta

Pes 10 - 20 kg - 2 tablety

Pes 20 - 30 kg - 3 tablety

Pes nad 30 kg - 4 tablety

Tablety Multiflex podávejte každý den.

OBSAH PRODUKTU

1 tableta = 1,8 g

GLUKOSAMIN - 400mg

MSM - 400mg

ZELENÁ MUŠLE - 250mg

L-ARGININ - 200mg

KONDROITIN - 100mg

C-VITAMIN - 50mg

VYBRAT KATEGORII