Naše škola

PSÍ ŠKOLA

Psí školka je určena pro štěňátka všech plemen do  6ti měsíců věku.

Psí školka (3-4 měsíce)
Jedná se především o plnou socializaci Vašeho pejska, poradíme se základními nácviky základních povelů. Poradíme, jak pejska vést a vychovávat. Pro absolvování je nutné, aby pejsek měl naočkovanou vakcinaci proti vzteklině a trojkombinaci ( parvoviroza, leptospiroza, psinka).

Psí školka (5-6 měsíců)
Jedná se o socializaci Vašeho pejska a začátek základní poslušnosti. Vše provádíme pomocí pamlsků a hry.

 

Psí školka u nás neznamená vypustit pejsky a nechat si je jen hrát. V naší školce se budeme snažit Vám být nápomocni při budování vztahu mezi Vámi a Vašim novým miláčkem. Budeme se snažit, aby jste Vašemu pejskovi porozuměli a on zase Vám. Je pro nás důležité, aby Vás výcvik Vašeho pejska bavil, stejně tak, aby bavil Vašeho pejska.

 

 

ZÁKLADNÍ KURZY POSLUŠNOSTI

Kurzy poslušnosti pořádáme čtvrtletně. Jedná se o výcvik 1x týdně pod vedením instruktora.Ve skupině bude maximálně 6 psů, abychom se Vám ve výcvikové lekci mohli dostatečně věnovat. Lekce trvá maximálně jednu hodinu. Budeme se Vás a Vašeho pejska snažit naučit základní ovladatelnosti psa, tj. přivolání, chůze u nohy, obraty u nohy, nácvik aportu ( přinesení hračky), odložení (zůstaň), sedni, lehni, vstaň, zdolání různých překážek ( dle stáří Vašeho pejska).
 

První hodina
Na první hodinu budete po zaslání přihlášky přizvání formou sms a e-mailem.

Co vzít s sebou na kurz
Krátké vodítko (1-1,2m - dle velikosti pejska)

Dlouhé vodítko (5-10m) - flexi nebo stopovací

obojek - nejlépe řetízkový s velkými oky - nebudeme zapínat na stahování

hračku - tu co má pejsek rád ( peška, balonek na šnůrce, pískáčka)

pamlsky - spoustu pamlsků - nejlépe, co dobře kloužou, aby je pejsek dlouze nežvýkal ( sýr, salám nakrájený na kostičky, mohou být i piškoty, nalámané na čtvrtky - pokud není horko)

  

 

SOUKROMÉ LEKCE

V případě, že Vám nevyhovuje cvičení ve skupině, je možné se domluvit na individuálních lekcích poslušnosti. Lze se domluvit i na den a čas ( v případě, že máte například práci na směny apod. ). Jedna soukromá lekce je rozdělena na dvě kola, mezi kterými si vždy pejsek nachvilku odpočine. Společně tak můžeme připravit pejska na zkoušku, výstavu, bonitaci či jen naučit základní povely poslušnosti. 

 

VYBRAT KATEGORII