Tréninkové centrum

BOHEMIA PETS TRÉNINKOVÉ CENTRUM se nachází 2 km od města Žatec v obci Libočany. 

Naše tréninkové centrum s možností ubytování členů o celkové kapacitě 18 lidí nabízíme k pronájmu. Součástí areálu je fotbalové hřiště se zázemím, které je možno využít. V těsné blízkosti areálu protéká řeka Ohře, nedaleko Nechranické přehrady využívaná pro relax, sport a rybaření. Nadšeni budou i pěší turisté, díky krásnému parkovému prostředí. Kousek od našeho tréninkového centra se nachází cyklostezka, která se klikatí kolem řeky Ohře.

  

VYBAVENÍ AREÁLU

Tréninkové centrum Interpetz nabízí kvalitní zázemí pro sportovní nadšence v kynologii ale i pro vášnivé rybáře, fotbalisty a další. Součástí areálu je klubová hospůdka s výborným žateckým pivem a točenou Kofolou. Rádi pro vás připravíme i nějakou dobrotu.

Ubytovat se u nás můžete v 5 pokojích. Pro ubytované je možné využít menší kuchyňku s varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Dámské a pánské toalety a sprchy jsme pro vás nově zrekonstruovali.

Tréninkové centrum je oplocené a zabezpečené kamerovým systémem. Parkování je možné využít v těsné blízkosti pod vzrostlými stromy, čehož rádi využijí pejskaři.

    

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ NA ROK 2021 na e-mail: centrum.bohemiapets@gmail.com, +420 775 586 926

REZERVACE AREÁLU K VÝCVIKU je možná přes rezervační systém a po telefonické dohodě.

VYBRAT KATEGORII