Bohemia Pets tréninkové centrum

BOHEMIA PETS TRÉNINKOVÉ CENTRUM se nachází 2 km od města Žatec v obci Libočany. 

Naše tréninkové centrum s možností ubytování o celkové kapacitě 18 lidí nabízíme k pronájmu. Součástí areálu je fotbalové hřiště se zázemím, které je možno využít. V těsné blízkosti areálu protéká řeka Ohře a nedaleko se nachází také Nechranická přehrada, využívaná pro relax, sport a rybaření. Nadšeni budou i pěší turisté díky krásnému parkovému prostředí. Kousek od našeho tréninkového centra se nachází cyklostezka, která se klikatí kolem řeky Ohře.

  

VYBAVENÍ AREÁLU

Tréninkové centrum Interpetz nabízí kvalitní zázemí pro sportovní nadšence v kynologii, ale i pro vášnivé rybáře, fotbalisty ad. Součástí areálu je klubová hospůdka s výborným žateckým pivem a točenou Kofolou. Rádi pro vás připravíme i nějakou dobrotu.

Ubytovat se u nás můžete v pěti pokojích. Pro ubytované je možné využít menší kuchyňku s varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Dámské a pánské toalety a sprchy jsme pro vás nově zrekonstruovali.

Tréninkové centrum je oplocené a zabezpečené kamerovým systémem. Parkování je možné využít v těsné blízkosti pod vzrostlými stromy, čehož rádi využijí pejskaři.

    

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ NA ROK 2022: centrum.bohemiapets@gmail.com, +420 724 248 752

REZERVACE AREÁLU K VÝCVIKU je možná přes rezervační systém a po telefonické dohodě.

 VYBRAT KATEGORII